CZYM JEST FILIŻANKA INSPIRACJI?


Filiżanka Inspiracji
to magazyn internetowy poświęcony wywiadom z inspirującymi osobami.

inspirujące osoby

Inspirujące osoby.

Inspirujące osoby to nie tylko te z pierwszych stron gazet, świata showbiznesu, czerwonego dywanu, czy podążając za aktualną tendencją "z największą ilością followersów na instagramie". Choć i  z nimi niejednokrotnie spotkam się w celu poszukiwania inspiracji i prawdziwej motywacji.

Na łamach wirtualnej Filiżanki prezentuje szczere rozmowy z osobami, które na co dzień są blisko nas, budzą podziw a jednocześnie zadziwiają nas swoją niezwykłą aktywnością oraz pasją. Osoby, które ciężką pracą, ogromnym samozaparciem i konsekwencją w dzianiu tworzą własną historię. To niezwykle inspirujący i kochający życie rozmówcy!

Magazyn kulturalny.

Filiżanka Inspiracji to miejsce w sieci, w którym poruszamy tematy społeczne, kulturalne oraz biznesowe. Odkrywamy niezwykłość i piękno w miejscach, ludziach i okolicznościach. Prezentujemy Polskie marki. Dzielimy się swoimi spostrzeżeniami i zachęcamy do podobnych aktywności.

 

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami i wyrażenia swojej opinii.

Z gorącymi pozdrowieniami  ekipa Filiżanki Inspiracji.

 

 

GDZIE SPOTKALIŚMY NASZYCH GOŚCI?

Zerknij na mapę. Czerwonymi punktami oznaczyliśmy miejsca, w których spotkaliśmy naszych rozmówców. Sprawdź być może są z Twojej okolicy? Przybliż konkretną lokalizację. W niektórych kryje się po kilka inspirujących tematów.

NAPISZ DO NAS.

Jeżeli według Ciebie powinniśmy kogoś poznać, o kimś napisać, koniecznie daj nam o tym znać. Email: redakcja@filizanka-inspiracji.pl.