Menu Zamknij

Filiżanka Inspiracji

polski magazyn Internetowy gromadzący najciekawsze informacje ze świata kultury, sztuki, nauki oraz biznesu. Magazyn kulturalny popularyzujący polskich twórców  kreatywnych i polskie marki. Na łamach magazynu znajdziesz ponadto artykuły z zakresu mody, urody czy stylu życia. 

Magazyn kulturalny.

Poruszamy tematy z zakresu biznesu, kultury, sztuki. Wspólnie odkrywamy niezwykłość i piękno w miejscach, ludziach i okolicznościach. Popularyzujemy polskie marki, artystów i kreatywnych twórców. Dzielimy się swoimi spostrzeżeniami i zachęcamy do podobnych aktywności.

wywiady

Prowadzimy rozmowy z niezwykłymi, inspirującymi osobami. Ludźmi znanymi ze świata showbiznesu, kultury, muzyki oraz sztuki,  ale nie tylko. Filiżanka Inspiracji prezentuje szczere rozmowy z osobami, które  na  co dzień są blisko nas, budzą podziw i zadziwiają niezwykłą aktywnością oraz pasją. 

magazyn kulturalny

Zachęcamy do wyrażania swoich opinii i dzielenia się swoimi  spostrzeżeniami. 
Z gorącymi pozdrowieniami redakcja Filiżanka Inspiracji. 

MAGAZYN BLISKI POLSCE

Celem niniejszego magazynu kulturalnego jest poruszanie kwestii dotyczących kultury, sztuki oraz mody. Jednocześnie zależy nam na promocji i popularyzacji Polski w wymienionych uprzednio kontekstach. Jest to możliwe dzięki licznym artystom, twórcom kreatywnym oraz przedsiębiorcom wpływającym na rozwój polskich marek.  

POLSKA W PODRÓŻY

POLSKIE MARKI

POLSCY TWÓRCY

Bądź na bieżąco, dołącz do platform społecznościowych.