Menu Zamknij

Ewa Urynowicz, prawnik i dziennikarka, ale przede wszystkim miłośniczka życia. Uwielbiam nieskrępowaną wolność odkrywania nowych miejsc i ludzi. Drzemie we mnie wewnętrzny głód podążania za przygodą, próbowania nowych aktywności, poznawania świata, kultur i tradycji.

Dlaczego akurat 'Filiżanka Inspiracji'?
Zapragnęłam stworzyć takie miejsce w sieci, gdzie będzie można chwilę 'odpocząć' i zaczerpnąć inspirację do działania. Miejsce, które zachęci do chwili refleksji, obiektywnego spojrzenia na siebie, na swoje życie. Miejsce, które pozwoli nabrać siły, wiary we własne możliwości i odwagi, by uczynić życie ciekawszym. By żyć z pasją! A przy czym jak nie przy filiżance pysznego, ciepłego naparu rozmyśla nam się najlepiej? To właśnie filiżanka dobrej kawy lub herbaty wypitej z inspirującą osobą działa najbardziej motywująco. Właśnie dlatego podejmuję tu rozmowy z ludźmi, którzy zechcieli podzielić się swoją historią, by motywować do spełniania marzeń. By pokazać, że wiara czyni cuda 😉

Inspirują ... Inspirujące postacie, charyzmatyczni rozmówcy czerpiący z życia pełnymi garściami. Osoby, o różnej przeszłości i historii. Opowiadają o swoich przeciwnościach, wyborach, sukcesach i marzeniach. Inspirują, motywują i zachęcają. Stań w prawdzie o sobie. I odpowiedz czego pragniesz? Do czego dążysz? Jaka jest Twoja misja? Twoje powołanie.

Nie czekaj! Złap wiatr w żagle... i eksploruj życie!