Menu Zamknij

Prezenty, prezenty, prezenty !

„Zakochani są wśród nas, zakochani pierwszy raz, tak po prostu bez pamięci zakochani…”

– śpiewała niegdyś Helena Majdaniec. Bardzo aktualny temat w kategorii prezentów i gadżetów.
Jakim prezentem obdarować zagubione między nami zakochane pary?
Przedstawiamy kilka pomysłowych propozycji na prezenty dla par, które znalazły się wśród najpopularniejszych na świecie w roku 2017.

Propozycja numer 1

Koszulka z brakującym puzzlem dla niej i koszulka z pasującym puzzlem dla niego. Bluzki z nietypowym obrazkiem znajdziemy w katalogu polskiego producenta. Doskonała propozycja na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia dla niej i dla niego.

prezent dla par

allprints.pl

Propozycja numer 2 

 Propozycja na chłodne zimowe wieczory. Zakochani dobrze wiedzą jak dobrze jest wtulić się w swoją ukochaną połówkę na kanapie spędzając czas tylko we dwoje. Koc z trzema rękawami.

prezenty dla par

fototrendy.pl

Propozycja numer 3

Prezenty dla par podróżujących po świecie i gromadzących wspomnienia na mapie zaprezentowaliśmy między innymi w specjalnie przygotowanej na tę okazję zakładce: Prezenty dla podróżników. Jednym z nich jest zdrapywana mapa świata. Świetna opcja dla odkrywców.

prezent dla par

Busem przez świat

Propozycja numer 4

Parasol dla dwojga, dzięki któremu deszcz nie zaskoczy i nie przemoczy.  Prezent, z którego z pewnością zadowoleni będą panowie. Szeroki parasol dla dwojga to  gadżet uprzyjemniający wieczorne spacery.

prezent dla par

parasolki.net

Propozycja numer 5

Słuchawki dla dwojga to świetna propozycja  w kategorii prezenty dla par, które wspólnie okrywają świat  podróżując autokarami i pociągami. Wspólne oglądanie filmów i słuchanie muzyki nie stanowi wówczas kłopotu.

prezenty dla par

shopping.rediff.com

Propozycja numer 7

Bujany fotel dla dwojga. Na razie podbija serca  na zachodzie Europy. Co raz częściej spotykany w Polsce. Idealny na popołudniowe pogawędki i chwilę relaksu.

prezenty dla par

 klonblog.com fot:.Marc Brezing

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *