Menu Zamknij

Ciekawe propozycje prezentów dla zakochanych.

prezenty dla par

„Zakochani są wśród nas,  zakochani pierwszy raz, tak po prostu bez pamięci zakochani…”

 

– śpiewała niegdyś Helena Majdaniec. Bardzo aktualny temat w kategorii prezentów i gadżetów.

Jakim prezentem obdarować zagubione między nami zakochane pary?

 

Przedstawiamy kilka pomysłowych propozycji na prezenty dla par, które znalazły się wśród najpopularniejszych na świecie w roku 2017.

 

 

Koszulka z brakującym puzzlem dla niej i koszulka z pasującym puzzlem dla niego. Bluzki z nietypowym obrazkiem znajdziemy w katalogu polskiego producenta. Doskonała propozycja na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia dla niej i dla niego.

 

prezenty dla par

allprints.pl

 

 

 

Słuchawki dla dwojga to świetna propozycja  w kategorii prezenty dla par, które wspólnie okrywają świat  podróżując autokarami i pociągami. Wspólne oglądanie filmów i słuchanie muzyki nie stanowi wówczas kłopotu.

 

 

prezenty dla par

 

shopping.rediff.com

 

 

 

Parasol dla dwojga, dzięki któremu deszcz nie zaskoczy i nie przemoczy.  Prezent, z którego z pewnością zadowoleni będą panowie. Szeroki parasol dla dwojga to  gadżet uprzyjemniający wieczorne spacery.

prezenty dla par

parasolki.net

 

 

 

Prezenty dla par podróżujących po świecie i gromadzących wspomnienia na mapie zaprezentowaliśmy między innymi w specjalnie przygotowanej na tę okazję zakładce: Prezenty dla podróżników. Jednym z nich jest zdrapywana mapa świata. Świetna opcja dla odkrywców.

 

prezenty dla par

Busem przez świat

 

 

 Propozycja na chłodne zimowe wieczory. Zakochani dobrze wiedzą jak dobrze jest wtulić się w swoją ukochaną połówkę na kanapie spędzając czas tylko we dwoje. Koc z trzema rękawami.

 

fototrendy.pl

 

Bujany fotel dla dwojga. Na razie podbija serca  na zachodzie Europy. Co raz częściej spotykany w Polsce. Idealny na popołudniowe pogawędki i chwilę relaksu.

 

prezenty dla par

 klonblog.com fot:.Marc Brezing

 

 

Zakochani są wśród nas … szczęścia się możemy uczyć od nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *