Menu Zamknij

Walentynki, pomysł na niezapomniany dzień. 

Świętowanie walentynek, na stałe wpisało się w naszą kulturę. Od lat 90 XX wieku popularność walentynek stale rośnie. I choć kultywowana jest zwłaszcza wśród młodych ludzi, to urokom walentynek ulega coraz więcej dojrzałych osób! Statystyki pozostają nieubłagane. Okazuje się, że 70% Polaków obchodzi walentynki, a co trzeci zapytany uważa, że to doskonała okazja do wyrażenia swojej miłości.

Nie znajdziesz tu pomysłów na prezent walentynkowy.

W katalogach reklamowych, banerach i sklepowych gablotach znajdziecie mnóstwo ciekawych propozycji i inspiracji na prezent dla ukochanej osoby. W związku z tym w niniejszym artykule ograniczymy się do prezentacji pomysłów…. na niebanalny sposób spędzenia czasu z drugą połówką. 

Co zrobić, by ten dzień nabrał wyjątkowego charakteru? Wyjątkowa alternatywa - niespodzianka na walentynki.

Walentynki to doskonała okazja na to, by wyrazić swoje uczucia w niecodzienny sposób.  Jasne! Należy pamiętać, że jednorazowy gest nie spowoduje zmiany temperatury w relacji pomiędzy dwojgiem osób. Ale! Może być doskonałym wstępem do praktykowania miłych gestów. To   ciągła pielęgnacja i chęć zaskakiwania podgrzewa atmosferę w związku, buduje silniejszą więź i usuwa monotonnie z naszego życia.

RZUĆ WYZWANIE PARTNEROWI - ROMANTYCZNA KOLACJA WE DWOJE W WYJĄTKOWYM MIEJSCU.

fot. freepik

Nie ma co ukrywać 14-tego lutego restauracje wypełnione są po brzegi. Trudno o wolny stolik bez uprzedniej rezerwacji. Po za tym, kolacja wśród innych par – nie będzie niczym zaskakującym. Świetną alternatywą może  być wspólne gotowanie i kolacja we dwoje. Rzuć wyzwanie partnerowi i zorganizujcie niezapomnianą kolację. W jej przygotowanie zaangażujcie się oboje. Jedno z was niech zadba o artystyczną stronę, oprawę muzyczną, światło, odpowiedni nastrój, miejsce. Drugie, wykonanie wyjątkowego dania. Postarajcie się wprowadzić element zaskoczenia.Niech każdy z was wprowadzi ‚nowość’. Nie poprzestawajcie na 

samej  kolacji. Zaaranżujcie wspólne spędzenie czasu po zjedzeniu. Mogą to być wyścigi na gokartach, spacer w ‚nowe’ miejsce, wspólne SPA,  czy dla odważniejszych wizyta na strzelnicy. Zaskoczcie się. Ogranicza was tylko wyobraźnia. 

WSPÓLNY WYPAD W JEDNO Z WYJĄTKOWYCH DLA WAS MIEJSC.

Jeżeli oboje dysponujecie większą ilością czasu i macie chęć pobyć tylko we dwoje, to walentynki mogą być pretekstem, by spędzić je w klimacie wspomnień. Jest kilka ‚magicznych’ miejsc, do których chętnie wracamy. Czasem są to miejsca, w których się poznaliśmy, spędziliśmy podróż poślubną, czy też mamy wyjątkowe wspomnienia. Walentynki to świetny pretekst, by zorganizować wspólną podróż w jedno z takich miejsc i spędzić czas wracając pamięcią do wyjątkowych chwil planując jeszcze piękniejsze. 

DZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ!

W końcu walentynki to forma celebrowania miłości, którą dzielicie. Dlaczego nie ‚prezent’ w formie wspólnego spędzenia czasu w nowy, nietuzinkowy sposób? Znajdźcie warsztaty, szkolenia, na które wybierzecie  się we dwoje. Na rynku usług dostępnych jest wiele propozycji. Takich jak: kurs degustacji piwa, kurs domowego baristy, sushi, warsztaty kulinarne, zajęcia tańca, wspinaczki czy nawet profesjonalna szkoła driftu. Być może odkryjecie nową, wspólną pasję?

walentynki

fot. freepik

ROMANTYCZNE SPA W HOTELU ZA MIASTEM.

Romantyczne SPA to propozycja dla tych, którzy uwielbiają relaksować się poddając się wspólnym masażom, pobycie w saunie czy jacuzzi. Hotele mają ciekawe oferty dla zakochanych. Relaksujący masaż kamieniami w towarzystwie ukochanej osoby. Odprężający czas w jacuzzi i seans aromaterapeutyczny w saunie parowej. Na koniec, uczta dla ciała kolacja we dwoje.

SESJA ZDJĘCIOWA DLA DWOJGA.

Doskonała opcja, by uwiecznić łączące uczucie na długie lata, a przy tym doskonale się bawić. Sesję zdjęciową dla dwojga wykonać można w studio fotograficznym jak też w ulubionej scenerii łącząc to z formą aktywności  np.  na stoku narciarskim. Wywołane zdjęcia oprawione w ramkę lub wklejone do albumu pozostaną pamiątką na długie lata.

Niech 14 luty będzie tylko okazją do pomysłowego wyrażania swoich uczuć. Takie element zaskoczenia w związku . Pamiętajmy jednak, że o miłość należy dbać każdego dnia w myśl słów Ks. Jana Twardowskiego: „Miłość trzeba pielęgnować jak dziecko, aby się nie zaziębiła, nie zwariowała, nie wyleciała przez okno jak ptak.”

walentynki

fot. freepik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *