Menu Zamknij

Walentynki, pomysł na niezapomniany dzień. 

Świętowanie walentynek, na stałe wpisało się w naszą kulturę. Od lat 90 XX wieku popularność walentynek stale rośnie. I choć kultywowana jest zwłaszcza wśród młodych ludzi, to urokom walentynek ulega coraz więcej dojrzałych osób! Statystyki pozostają nieubłagane. Okazuje się, że 70% Polaków obchodzi walentynki, a co trzeci zapytany uważa, że to doskonała okazja do wyrażenia swojej miłości.

Nie znajdziesz tu pomysłów na prezent walentynkowy.

W katalogach reklamowych, banerach i sklepowych gablotach znajdziecie mnóstwo ciekawych propozycji i inspiracji na prezent dla ukochanej osoby. W związku z tym w niniejszym artykule ograniczymy się do prezentacji pomysłów…. na niebanalny sposób spędzenia czasu z drugą połówką. 

Co zrobić, by ten dzień nabrał wyjątkowego charakteru? Wyjątkowa alternatywa - niespodzianka na walentynki.

Walentynki to doskonała okazja na to, by wyrazić swoje uczucia w niecodzienny sposób.  Jasne! Należy pamiętać, że jednorazowy gest nie spowoduje zmiany temperatury w relacji pomiędzy dwojgiem osób. Ale! Może być doskonałym wstępem do praktykowania miłych gestów. To   ciągła pielęgnacja i chęć zaskakiwania podgrzewa atmosferę w związku, buduje silniejszą więź i usuwa monotonnie z naszego życia.

RZUĆ WYZWANIE PARTNEROWI - ROMANTYCZNA KOLACJA WE DWOJE W WYJĄTKOWYM MIEJSCU.

fot. freepik

Nie ma co ukrywać 14-tego lutego restauracje wypełnione są po brzegi. Trudno o wolny stolik bez uprzedniej rezerwacji. Po za tym, kolacja wśród innych par – nie będzie niczym zaskakującym. Świetną alternatywą może  być wspólne gotowanie i kolacja we dwoje. Rzuć wyzwanie partnerowi i zorganizujcie niezapomnianą kolację. W jej przygotowanie zaangażujcie się oboje. Jedno z was niech zadba o artystyczną stronę, oprawę muzyczną, światło, odpowiedni nastrój, miejsce. Drugie, wykonanie wyjątkowego dania. Postarajcie się wprowadzić element zaskoczenia.Niech każdy z was wprowadzi 'nowość’. Nie poprzestawajcie na 

samej  kolacji. Zaaranżujcie wspólne spędzenie czasu po zjedzeniu. Mogą to być wyścigi na gokartach, spacer w 'nowe’ miejsce, wspólne SPA,  czy dla odważniejszych wizyta na strzelnicy. Zaskoczcie się. Ogranicza was tylko wyobraźnia. 

WSPÓLNY WYPAD W JEDNO Z WYJĄTKOWYCH DLA WAS MIEJSC.

Jeżeli oboje dysponujecie większą ilością czasu i macie chęć pobyć tylko we dwoje, to walentynki mogą być pretekstem, by spędzić je w klimacie wspomnień. Jest kilka 'magicznych’ miejsc, do których chętnie wracamy. Czasem są to miejsca, w których się poznaliśmy, spędziliśmy podróż poślubną, czy też mamy wyjątkowe wspomnienia. Walentynki to świetny pretekst, by zorganizować wspólną podróż w jedno z takich miejsc i spędzić czas wracając pamięcią do wyjątkowych chwil planując jeszcze piękniejsze. 

DZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ!

W końcu walentynki to forma celebrowania miłości, którą dzielicie. Dlaczego nie 'prezent’ w formie wspólnego spędzenia czasu w nowy, nietuzinkowy sposób? Znajdźcie warsztaty, szkolenia, na które wybierzecie  się we dwoje. Na rynku usług dostępnych jest wiele propozycji. Takich jak: kurs degustacji piwa, kurs domowego baristy, sushi, warsztaty kulinarne, zajęcia tańca, wspinaczki czy nawet profesjonalna szkoła driftu. Być może odkryjecie nową, wspólną pasję?

walentynki

fot. freepik

ROMANTYCZNE SPA W HOTELU ZA MIASTEM.

Romantyczne SPA to propozycja dla tych, którzy uwielbiają relaksować się poddając się wspólnym masażom, pobycie w saunie czy jacuzzi. Hotele mają ciekawe oferty dla zakochanych. Relaksujący masaż kamieniami w towarzystwie ukochanej osoby. Odprężający czas w jacuzzi i seans aromaterapeutyczny w saunie parowej. Na koniec, uczta dla ciała kolacja we dwoje.

SESJA ZDJĘCIOWA DLA DWOJGA.

Doskonała opcja, by uwiecznić łączące uczucie na długie lata, a przy tym doskonale się bawić. Sesję zdjęciową dla dwojga wykonać można w studio fotograficznym jak też w ulubionej scenerii łącząc to z formą aktywności  np.  na stoku narciarskim. Wywołane zdjęcia oprawione w ramkę lub wklejone do albumu pozostaną pamiątką na długie lata.

Niech 14 luty będzie tylko okazją do pomysłowego wyrażania swoich uczuć. Takie element zaskoczenia w związku . Pamiętajmy jednak, że o miłość należy dbać każdego dnia w myśl słów Ks. Jana Twardowskiego: „Miłość trzeba pielęgnować jak dziecko, aby się nie zaziębiła, nie zwariowała, nie wyleciała przez okno jak ptak.”

walentynki

fot. freepik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *